12 березня 2024 року Голова Комітету Олександр Мережко прийняв з візитом ввічливості Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Словенія в Україні Матею Превольшек

12 березня 2024, 15:38

 

12 березня 2024 року Голова Комітету Олександр Мережко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні Матеєю Превольшек.

Серед основних питань, які були порушені під час зустрічі – актуальна безпекова та гуманітарна ситуація в Україні, фінансово-економічна та військово-технічна допомога Україні від міжнародних партнерів, протидія російській пропаганді в Європі, європейська та євро-атлантична інтеграція, зокрема наступні хвилі розширення Європейського Союзу та очікування України напередодні Вашингтонського саміту.

Голова Комітету Олександр Мережко висловив вдячність Словенії за значну економічну та технічну допомогу і наголосив на важливості підтримки євроатлантичної інтеграції України і найскорішого вступу нашої держави в Європейський Союз.


Окрему увагу під час зустрічі співрозмовники приділили обговоренню посилення українсько-словенського міжпарламентської взаємодії та обміну візитами делегацій відповідних депутатських груп дружби.