22 лютого 2023 року у режимі відеоконференції відбулася зустріч Голови Комітету Олександра Мережка з Головою Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Румунії Розалією Біро

22 лютого 2023, 19:51

22 лютого 2023 року у режимі відеоконференції Голова Комітету Верховної Ради України Олександр Мережко провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Румунії Розалією Біро.

Голови комітетів обговорили питання актуальної безпекової та гуманітарної ситуації в Україні, надання економічної та військово-технічної допомоги Україні.

Голова Комітету Олександр Мережко порушив питання санкційної політики, визнання рф державою – спонсором тероризму, а її злочинів в Україні геноцидом Українського народу, розслідування воєнних злочинів в Україні, перспектив покарання рф за злочин агресії, а саме створення Спеціального міжнародного трибуналу.

Окрему увагу в ході зустрічі було приділено питанню інтенсифікації міжпарламентського діалогу та обміну візитами між комітетами, голови комітетів погодили провести найближчим часом зустріч комітетів в режимі відеоконференції.