18 липня 2022, 15:09

18 липня 2022 року у режимі відеоконференції відбулася зустріч Голови Комітету Олександра Мережка з Головою Комітету з прав людини Національної ради Австрії Ніколаусом Шераком

18 липня 2022 року у  режимі відеоконференції Голова Комітету Олександр Мережко провів зустріч з Головою Комітету з прав людини Національної ради Австрії Ніколаусом Шераком.

Голови комітетів обговорили актуальну безпекову та гуманітарну ситуацію в Україні, надання військово-технічної допомоги державами світу Україні та підтримку у протистоянні збройній агресії рф.

Окрему увагу в ході зустрічі було приділено питанню воєнних злочинів та злочинів проти людяності, які вчиняють російські військові в Україні,  необхідності притягнення винних до відповідальності, створення спеціального міжнародного трибуналу, роботи міжнародних слідчих та застосування окремих положень Римського статуту.

Голова Комітету Олександр Мережко висловив подяку за гуманітарну допомогу нашій державі, а також закликав посилити санкційний тиск на державу агресора, зокрема визнати росію державою терористом та злочини, які вчиняє рф в Україні - геноцидом Українського народу.