23 травня 2024 року Голова Комітету Олександр Мережко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Левентом Більгеном.
Співрозмовники обговорили важливі питання двостороннього співробітництва, зокрема перспективі набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Турецькою Республікою.
![](/images/meetings/turk 23052024-1.jpg)
Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанням підтримки Української формули миру іноземними державами, надання фінансово-економічної допомоги Україні, євро-атлантичної інтеграції України та підтримки вступу нашої держави в НАТО, а також посилення політичного діалогу та міжпарламентського співробітництва, зокрема участі представників Туреччини у заходах за ініціативи України.
![](/images/meetings/turk 23052024.jpg)
Голова Комітету Олександр Мережко висловив вдячність за всебічну підтримку та допомогу, а також наголосив на важливості відносин стратегічного партнерства між Україною та Турецькою Республікою.