6 березня 2024 року Голова Комітету Олександр Мережко та члени Комітету провели в режимі відеоконференції зустріч з Головою Комітету Гжегожем Схетиною та членами Комітету у закордонних справах Сенату Республіки Польща.
У зустрічі взяли участь народні депутати України, Заступник Голови Комітету Олександр Копиленко, голови підкомітетів Комітету Марія Іонова та Єлизавета Ясько, члени Комітету Ірина Геращенко, Наталія Локтіонова та Богдан Яременко.
![](/images/meetings/pol_03_06_1.jpg)
Учасники зустрічі обговорили актуальні питання світової та європейської політики, зокрема майбутні вибори до Європейського Парламент, питання актуальної безпекової та гуманітарної ситуації в Україні, посилення військово-технічної допомоги Україні, ситуації з військовополоненими та незаконно утримуваними цивільними громадянами України, переміщення дітей на територію рф та рб, а також питання протидії російській пропаганді та продовженню експорту товарів з рф та рб до окремих держав Європейського Союзу.
![](/images/meetings/pol_03_06_2.jpg)
Окрему увагу в ході зустрічі було приділено ситуації, яка склалася на українсько-польському кордоні та шляхів її вирішення, посилення міжпарламентського діалогу, євроатлантичній інтеграції України, а також перспективам вступу нашої держави в Європейський Союз. Учасники зустрічі дійшли згоди щодо активізації співпраці між комітетами, зокрема проведення періодичних зустрічей між комітетами в різних форматах.
![](/images/meetings/pol_03_06_3.jpg)