Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

10 листопада 2022, 14:46

10 листопада відбулася зустріч Голови Комітету Олександра Мережка з Надзвичайним і Повноважним Послом Словенії в Україні Томажешем Менціною

10 листопада Голова Комітету Олександр Мережко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Словенії в Україні Томажешем Менціною.

Співрозмовники обговорили актуальну безпекову, гуманітарну та соціально-економічну ситуацію в Україні, питання допомоги Україні, в тому числі військово-технічної, проведення розмінування звільнених територій та їх відновлення, а також допомогу Словенії у реабілітації постраждалих в результаті війни, у тому числі військовослужбовців.

Також, в ході зустрічі обговорювалися питання воєнних злочинів та злочинів проти людяності, різних форм насильства проти цивільного населення України на окупованих територіях, притягнення до відповідальності винних осіб та визнання парламентами світу подій в Україні геноцидом Українського народу, взаємодії України та Словенії в ООН та підтримки кандидатури Словенії до складу непостійних членів Ради Безпеки ООН.

Окрему увагу в ході зустрічі було приділено питанню розвитку українсько-словенського міжпарламентського діалогу та налагодженню комунікації з новим складом Парламенту після парламентських виборів в Словенії.

Голова Комітету Олександр Мережко висловив вдячність за послідовну підтримку України та надання допомоги і наголосив на важливості розвитку міжпарламентського діалогу, зокрема здійснення візитів на рівні комітетів та груп дружби.