Народні депутатки України Марія Мезенцева, Олена Хоменко, Леся Василенко та мер Мелітополя Іван Федоров здійснили візит до Французької Республіки.
![](/images/meetings/париж хом1.jpg)
Програмою насиченого візиту народних депутаток України та мера Мелітополя було передбачено зустрічі з Президентом Франції Емануелем Макроном, з французькими парламентаріями та високопосадовцями, зокрема, з Міністром сільського господарства і продовольства Жюльєном Деномарді та Міністром з питань розрахунків Міністерства фінансів Олів’є Дюсоптом.
![](/images/meetings/париж хом 2.jpg)
Українські парламентарії в ході візиту інформували французьких колег про безпрецедентну ситуацію з біженцями та внутрішньо-переміщеними особами в результаті воєнної агресії рф, кричущу гуманітарну ситуацію в Україні, воєнні злочини та злочини проти людяності, які вчиняють російські військові в Україні.