28 березня 2022 року в режимі відео конференції Голова Комітету О.Мережко разом з народними депутатами В.Галайчуком, Г.Янченко та Є.Ясько взяв участь у зустрічі з представниками парламенту Німеччини, організовану Фондом імені Фрідріха Еберта.
Під час зустрічі сторони обговорили поточну безпекову ситуацію в Україні, необхідність посилення санкцій проти РФ, проблеми із забезпечення прав біженців та подальші кроки співпраці між країнами.
![](/images/meetings/img_3527.jpg)
Голова Комітету висловив вдячність за підтримку та допомогу Україні, наголосив на необхідності забезпечення України важким оборонним озброєнням, посиленні санкцій проти РФ, забезпечення прав біженців, закриття неба, а також створення трибуналу в Нюрнберзі над Путіним та іншими воєнними злочинцями. Крім того О.Мережко підкреслив, що бездіяльність мотивує агресора на нові дії, які є жахливими за свої характером.
Депутати парламенту Німеччини запевнили у своїй солідарності з Україною та відзначили, що наразі ними ведуться перемовини щодо посилення санкційної політики, а також документуються воєнні злочини для притягнення винних до відповідальності.