2 лютого 2022 року відбулася зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережко та членів Комітету з Головою Комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонської Республіки Марко Міхкельсоном та членами Комітету.
У зустрічі взяли участь заступниця Голови Комітету Марина Бардіна, Секретар Комітету Соломія Бобровська, голови підкомітетів Комітету Марія Іонова та Єлизавета Ясько.
![](/images/meetings/фото_02_02_22_2естонія 2.jpg)
Голова Комітету Олександр Мережко наголосив на важливості розвитку стратегічного характеру відносин між Україною та Естонією і висловив вдячність за незмінну підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.
Учасники зустрічі обговорили питання посилення українсько-естонського політичного діалогу, зокрема підтримки у протидії збройній агресії РФ проти України, а також у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Окрему увагу в ході зустрічі парламентарі присвятили обговоренню безпекової ситуації на сході України, в акваторіях Чорного та Азовського морів, загрози гібридних викликів та перспектив переговорного процесу щодо мирного врегулювання ситуації на сході України.
![](/images/meetings/фото_02_02_22 естонія.jpg)
Також, в ході зустрічі були порушені питання щодо посилення міжпарламентського діалогу, зокрема взаємодії делегацій парламентів України та Естонії в рамках міжнародних парламентських організацій, зокрема Парламентської асамблеї Ради Європи, і проведенню періодичних зустрічей комітетів в режимі відеоконференцій та обміну візитами.