Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

17 грудня 2021, 16:30

Зустріч Голови Комітету Олександра Мережка з Надзвичайним і Повноважним Послом Монголії в Україні (за сумісництвом) Доржем Бархасом

17 грудня 2021 року відбулася зустріч Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка з Надзвичайним і Повноважним Послом Монголії в Україні (за сумісництвом) Доржем Бархасом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання зміцнення двостороннього співробітництва, потенціалу торгівельно-економічної співпраці, співпраці в сферах культури та освіти і реалізації проектів, які становлять спільний інтерес. Також, учасники зустрічі обговорили можливість організації спільних заходів до 30-ї річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною і Монголією.

Окрему увагу співрозмовники приділили розвитку політичного діалогу, а саме обміну візитами на найвищому рівні, та міжпарламентському співробітництву, зокрема розвитку відносин між профільними парламентськими комітетами та депутатськими групами дружби з міжпарламентських зв’язків.