Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

18 травня 2021, 15:07

Зустріч Голови Комітету Олександра Мережка із Головою Комітету у закордонних справах та з питань безпеки і оборони Сенату Парламенту Чеської Республіки Павелом Фішером

 

17 травня 2021 року Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч із Головою Комітету у закордонних справах та з питань безпеки і оборони Сенату Парламенту Чеської Республіки Павелом Фішером в режимі відеоконференції.

 


В ході зустрічі співрозмовники зосередили увагу на обговоренні питань посилення українсько-чеського політичного діалогу, зокрема підтримки Чехії у протидії збройній агресії РФ проти України, загострення ситуації на сході України, ролі ОБСЄ у мирному врегулюванні.

 

Окрему увагу в ході бесіди було присвячено поглибленню міжпарламентського діалогу, проведенню онлайн зустрічі за участі членів комітетів, обміну візитами між комітетами, а також на рівні голів парламентів.

 

Голова Комітету Олександр Мережко висловив вдячність за незмінну підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, а також дотриманні Чехією політики невизнання анексії Криму.