Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва на чолі з Головою Комітету О.Мережком вітають Заяву Комітету із закордонних відносин Парламенту Грузії щодо ситуації в Україні.

У своїй Заяві грузинські колеги висловлюють занепокоєння щодо збільшення кількості порушень режиму припинення вогню з боку Російської Федерації на Сході України та нещодавнім безпрецедентним зростанням присутності російських збройних сил в українському Криму, а також уздовж східних кордонів України.

Комітет із закордонних відносин Парламенту Грузії закликає міжнародне співтовариство продовжувати рішучу підтримку суверенітету та територіальної цілісності України проти руйнівних дій та агресивної політики Російської Федерації.

Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва висловлює подяку іноземним колегам за практичну та політичну підтримку й допомогу у боротьбі України за незалежність, територіальну цілісність і суверенітет.

 

Текст Заяви та лист-подяки додається.

 

Statement of the Foreign Relations Committee of the Parliament of Georgia regarding the situation in Ukraine

 

We are deeply concerned by the increasing number of ceasefire violations by the Russian Federation in eastern Ukraine and recent unprecedented military build-up of the Russian forces in Crimea, Ukraine and along Ukraine's eastern borders, as well as the Kremlin's aggressive rhetoric. We are alarmed by the statements of the high-ranking Russian politicians that serve the aim of undermining the sovereignty and territorial integrity as well as security and stability of Ukraine.

Georgia and Ukraine share history of special friendship and strategic partnership and we once again reiterate Georgia’s firm support for the sovereignty and territorial integrity of Ukraine.

In addition, we welcome the deepened communication between NATO-Ukraine and support increased involvement of the Alliance in the Black Sea region, which we see as factor of greater stability.

Furthermore, we strongly believe that the current escalation poses paramount threat to not only Ukraine, but also to the wider Black Sea Region and to the European security architecture.  

We call on international community to continue its strong support to Ukraine’s sovereignty and territorial integrity against destructive actions and aggressive policy of the Russian Federation.

 

Неофіційний переклад з англійської мови


Заява Комітету із закордонних відносин

Парламенту Грузії щодо ситуації в Україні

 

Ми глибоко занепокоєні збільшенням кількості порушень режиму припинення вогню з боку Російської Федерації на сході України та нещодавнім безпрецедентним зростанням російських збройних сил в українському Криму та уздовж східних кордонів України, а також агресивною риторикою Кремля. Ми стривожені заявами високопоставлених російських політиків, що спрямовані на підрив суверенітету, територіальної цілісності, безпеки та стабільності України.

Грузія та Україна мають спільну історію особливих дружніх відносин та стратегічного партнерства, і ми в черговий раз підтверджуємо тверду підтримку Грузії  суверенітету та територіальній цілісності України.

Крім цього ми вітаємо поглиблення спілкування між Україною та НАТО і підтримуємо зростаюче залучення Альянсу в Чорноморському регіоні, що, на наш погляд, є фактором збільшення стабільності.

Окрім того, ми глибоко переконані в тому, що поточна ескалація представляє першочергову загрозу не тільки для України, але й для усього Чорноморського регіону та європейської архітектури безпеки.

Ми закликаємо міжнародне співтовариство продовжувати свою рішучу підтримку суверенітету та територіальної цілісності України проти руйнівних дій та агресивної політики Російської Федерації.


 

 Лист-подяка Комітету ВРУ

з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

Я як Голова Комітету та члени Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва дякуємо Комітету із закордонних відносин Парламенту Грузії за підтримку України, висловлену у Заяві Комітету у зв’язку із збільшенням кількості порушень режиму припинення вогню з боку Російської Федерації на сході України та нещодавнім безпрецедентним зростанням кількості російських збройних сил в українському Криму та уздовж східних кордонів України.

Ми високо цінуємо підтримку з боку Грузії та поділяємо думку грузинських колег, що поточна ескалація представляє загрозу не тільки для України, але й для усього Чорноморського регіону та європейської архітектури безпеки загалом.

Комітет висловлює глибоку подяку усім іноземним колегам за практичну та політичну підтримку й допомогу у боротьбі України за свою незалежність територіальну цілісність і суверенітет.


Комітет Верховної Ради України

з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

The Committee on Foreign Policy and Interparliamentary Cooperation of the Verkhovna Rada of Ukraine thanks the Committee of the International Relations of the Parliament of Georgia for its support for Ukraine expressed in the Committee’s Statement in connection with the increasing number of ceasefire violations by the Russian Federation in eastern Ukraine and the recent unprecedented military build-up of the Russian forces in Crimea, Ukraine and along Ukraine’s  eastern borders.

We highly appreciate Georgia's support and share the opinion of our Georgian colleagues that the current escalation poses paramount threat not only to Ukraine, but also to the wider Black Sea Region and to the European security architecture in general.

The Committee expresses its deep gratitude to all foreign colleagues who provide both political and practical support and assistance in Ukraine's struggle for its independence, territorial integrity and sovereignty.

 

Committee of the Verkhovna Rada of Ukraine

on Foreign Policy and Inter-Parliamentary cooperation

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

16 травня 2024 11:28
09 травня 2024 08:50
08 травня 2024 13:11
03 травня 2024 16:10
25 квітня 2024 09:53
19 квітня 2024 09:33
16 квітня 2024 17:27
15 квітня 2024 17:54
15 квітня 2024 09:10
09 квітня 2024 17:00