Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

01 березня 2016, 14:57

Звіт про діяльність депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Катар за 2015 рік

Звіт про діяльність депутатської групи Верховної Ради України

з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар

 

Організаційне засідання народних депутатів України щодо створення  депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар було проведено 5 лютого 2015 року.

         Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 306 від 27 лютого 2016 року було затверджено депутатську групу Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар у складі 24 народних депутатів України.

Керівником групи обрано народного депутата України - Артеменка Андрія Вікторовича.

У 2015 році народні депутати України члени депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар провели та взяли участь у ряді заходів, а саме:

- 25-27 квітня 2015 року члени депутатської групи Андрій Артеменко, Денис Силантьєв та  Андрій Тетерук відвідали з офіційним візитом Державу Катар. Голові Консультативної Ради Катару “Аль-Шура” було вручено офіційного листа від Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

Під час візиту відбулося ряд зустрічей з високопосадовцями Катару, зокрема з Прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ - шейхом Абдулою Аль Тані, Міністром енергетики та промисловості Мухаммедом Аль-Сада, Головою Консультативної Ради Катару “Аль-Шура” Мухаммедом Аль-Хулейфі, та заступником міністра закордонних справ Мухаммедом Аль-Румейхі.

- 22-25 вересня 2015 року на запрошення Міністерства оборони України, керівник групи Андрій Артеменко разом з представниками Міністерства оборони Держави Катар, взяли участь у XII Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека -2015» в Києві. У рамках виставки також була проведена ІІІ Міжнародна конференція з питань розвитку озброєння. 

- 10-12 листопада члени депутатської групи Андрій Артеменко та Денис Силантьєв у складі офіційної делегації відвідали 4-у міжнародну сільськогосподарську виставку Qatar International Agricultural Exhibition 2015 в Катарі, яка проводилася під патронатом Прем’єр-міністра Катару, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли бін Насера бін Халіфи Аль Тані.

Під час роботи виставки керівник делегації народний депутат України Андрій Артеменко зустрівся з Віце-прем’єр-міністром Катару Ахмедом Аль-Махмудом, міністром транспорту Джасімом Ас-Сулейти та міністром навколишнього середовища Ахмедом Аль-Хумейді. Зазначені високопосадовці відвідали український павільйон, де їх було ознайомлено з можливостями та пропозиціями українських виробників щодо розширення параметрів ділової співпраці із зацікавленими катарськими компаніями.  

- 20 листопада 2015 року Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман офіційним листом запросив Голову Консультативної Ради Катару “Аль-Шура” відвідати Україну з офіційним візитом.

- 8 грудня 2015 року керівник групи Андрій Артеменко на запрошення Надзвичайного і повноважного Посла Держави Катар в Україні Джасіми Рашида Аль-Халіфа взяв участь в офіційному прийомі з нагоди Дня Незалежності Катару в Посольстві Держави Катар.