11 травня 2023, 17:15 ( Комітет )

11 травня 2023 року у Комітеті з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва відбулася зустріч у режимі відеоконференції з новообраними Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Естонії Марко Міхкельсоном та членами Комітету

 

11 травня 2023 року у віддаленому режимі відеоконференції Голова Комітету Верховної Ради України Олександр Мережко та члени Комітету провели зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Естонії Марко Міхкельсоном та членами Комітету. У заході взяли участь голова підкомітету Комітету Марія Іонова та член Комітету Богдан Яременко.

Учасники зустрічі зосередили увагу на обговоренні питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також необхідності підтримки України напередодні Вільнюського саміту НАТО та наближенні членства нашої держави в Європейському Союзі та НАТО.

Під час зустрічі українські та естонські парламентарії торкнулися питань посилення санкційної політики та подальшої ізоляції рф, засудженні ідеології рашизму, легітимності присутності рф в ООН та необхідності реформування Ради Безпеки ООН.

Окрему увагу в ході зустрічі було приділено важливості розслідування воєнних злочинів в Україні, перспектив покарання рф за злочин агресії, а саме створення Спеціального міжнародного трибуналу.