16 квітня 2021, 16:29

Зустріч членів Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва на чолі з Головою Комітету О.Мережком з колегами комітетів у закордонних справах парламентів Литовської Республіки, Естонської Республіки та Латвійської Республіки

У період з 12 по 16 квітня 2021 року за ініціативи Голови Комітету О.Мережка відбулися зустрічі з членами комітетів у закордонних справах парламентів Литовської Республіки, Естонської Республіки та Латвійської Республіки на чолі головами комітетів Жигімантасом Павільонісом, Марком Міхкельсоном та Ріхардом Колсом.

У зустрічі з української сторони брали участь секретар Комітету С.Бобровська та члени Комітету Б.Яременко, Є.Ясько, О.Хоменко, О.Руденко, А.Шараськін, М.Іонова.

Українські парламентарі висловили вдячність колегам парламентів Литви, Естонії та Латвії за постійну та послідовну підтримку нашої держави в умовах триваючої агресії РФ.

Під час зустрічей сторони обмінялися думками з широкого кола питань, а саме розвитку двостороннього політичного діалогу, активізації і посилення міжпарламентського співробітництва.

Окрему увагу було приділено обговоренню поточної та безпекової ситуації на окупованих територіях України.

В центрі уваги була необхідність поглиблення взаємодії між нашими країнами на всіх рівнях, зокрема між постійними делегаціями в рамках міжпарламентських асамблей з метою мобілізації широкої міжнародної підтримки України у боротьбі проти російської агресії.

Міжнародні партнери засвідчили свою послідовну та непохитну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України в умовах агресії на Сході країни, а також європейські та євроатлантичні прагнення нашої країни.