Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

25 квітня 2019, 10:22

У Комітеті відбулася зустріч з депутатами Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллер-Розентритом

24 квітня 2019 року Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з депутатами Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллер-Розентритом.

 

В ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва, зокрема шляхи активізації українсько-німецьких міжпарламентських контактів, і внутрішньополітичну ситуацію в Україні та в Німеччині.

Голова Комітету Ганна Гопко висловила вдячність за підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також важливу фінансову і технічну допомогу, яка надається Німеччиною нашій державі. Також, Ганна Гопко повідомила про заплановану Конференцію з питань реформ в Україні, яка відбудеться в Канаді у липні цього року та очікувану участь представників Бундестагу у заході.

 

Окрему увагу під час зустрічі було приділено ролі Німеччини у підтримці України в протидії російській агресії, забезпеченню виконання РФ своїх зобов’язань в рамках Мінського процесу, звільненню українських політичних в’язнів, внесенню змін до Регламенту Парламентської асамблеї Ради Європи, а також загрозам реалізації проекту «Північний потік – 2». 

 

Члени Бундестагу висловили запевнення у продовженні підтримки України у реалізації реформ та наголосили, що Україна є природнім партнером для Німеччини.