Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

30 січня 2019, 15:06

Голова Комітету Ганна ГОПКО провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз ЕЛЬ АШАБІ

З української сторони у зустрічі взяв участь Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Ю. Пивоваров.

Голова Комітету Г.Гопко розпочала зустріч з вітального слова та поінформували марокканську сторону про внутрішньополітичну ситуацію та стан реформ в Україні.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з широкого кола актуальних питань двосторонніх відносин у всіх галузях та перспективи співпраці, спрямовані на підтримку та розвиток міжпарламентського діалогу між Королівством Марокко і Україною.

Надзвичайний і Повноважний Королівства Марокко в Україні наголосила на необхідності практичної реалізації міжпарламентського співробітництва між Україною і Королівством Марокко, зокрема на рівні комітетів у закордонних справах. При цьому Фауз Ель Ашабі висловила сподівання щодо майбутньої плідної співпраці також на рівні міжпарламентських груп парламентів обох країн.

У ході зустрічі було також приділено увагу питанням щодо активізації торговельно-економічного співробітництва, розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин, спрощення візових вимог для українських туристів, а також особливу увагу співробітництву у галузі вищої освіти, котра сьогодні є надзвичайно чутливою.

Сторони обговорили можливий візит українських парламентарів до Марокко та візит марокканських парламентарів в Україну.