Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

04 вересня 2018, 17:14

Голова Комітету Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа

4 вересня 2018 року відбулася зустріч Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа.

 

    Голова Комітету, Ганна Гопко, ознайомила Надзвичайного і Повноважного Посла Італійської Республіки в Україні із внутрішньополітичною ситуацією в Україні, а також акцентувала увагу на необхідності активізації двосторонньої співпраці на політичному, економічному і гуманітарному рівнях.

У свою чергу, Посол Італійської Республіки проінформував про міжнародну конференцію високого рівня з питань корупції, яка проводитиметься  в рамках головування Італії в ОБСЄ.

     У ході зустрічі підкреслили важливість подальшого поглиблення українсько-італійських відносин на основі взаємовигідного співробітництва та на обопільній зацікавленості розвитку парламентської складової міждержавної співпраці. У цьому контексті сторони наголосили на необхідності обміну візитами комітетів у закордонних справах обох парламентів.