Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

13 липня 2018, 16:40

Голова Комітету Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об?єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмад Салем Алі Аль-Каабі

13 липня у Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об?єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмад Салем Алі Аль-Каабі.

Зустріч розпочала Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко з вітального слова, подякувавши за всебічну підтримку України Об?єднаними Арабськими Еміратами. 

Під час зустрічі було обговорено стан розвитку двостороннього міжпарламентського діалогу, шляхів подальшого поглиблення та інституціоналізації відносин, а також обміну візитами на найвищому рівні.

Сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва і підготовку до проведення третього засідання міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва, а також реалізацію взаємовигідних економічних проектів, зокрема участь України у Всесвітній виставці Експо-2020.

Серед іншого еміратська сторона повідомила про створення 6 липня 2018 року Міжнародного Парламенту Толерантності та Миру і запросила приєднатися до нової ініціативи.