Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

11 квітня 2018, 15:01

Зстріч Голови Комітету Г.Гопко та заступника Голови Комітету Б.Тарасюка з депутатом Німецького Бундестагу Ф.Штеффелем

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх відносин та співробітництва.

Голова Комітету розповіла про ситуацію та хід реформ у нашій країні, зокрема повідомила про прийняття ЗУ «Про дипломатичну службу» минулого тижня.

Г.Гопко зазначила про важливість продовження реформ, зокрема як найшвидшого ухвалення у травні  проекти ЗУ «Про антикорупційний суд»,  «Про національну безпеку» та проект Виборчого кодексу України.

Депутат Бундестагу Ф.Штеффель зазначив про незмінну позицію Німеччини щодо підтримки України та засудив дії Росії в Криму та Донбасі. У ході зустрічі зазначив про необхідність посилення антикорупційних заходів для досягнення політичної та економічної стабільності України.

Б.Тарасюк висловив подяку за підтримку України, що знайшло своє відображення у тексті коаліційної угоди, а також за підтримку партією Християнсько-демократичний Союз громадянського суспільства України.

Окрему увагу під час бесіди було приділено питанню вшанування у 2018 році 85-ї річниці Голодомору як геноциду української народу та продовження започаткованої в Бундестазі дискусії щодо історичної відповідальності Німеччини перед Україною.