Повідомлення

Перейти до розділу
18 квітня 17:20
16 травня 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проходитиме Міжнародна наукова конференція "Штучні голоди в Україні XX століття". Співорганізаторами даного заходу є Міністерство освіти та науки, Міністерство культури України, Міністерство закордонних справ України, КНУ імені Тараса Шевченка, Інститут національної пам’яті, Музей «Меморіал жертв Голодомору». Конференція відбуватиметься за підтримки Світового конгресу українців. докладніше

Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

11 квітня 2018, 15:01

Зстріч Голови Комітету Г.Гопко та заступника Голови Комітету Б.Тарасюка з депутатом Німецького Бундестагу Ф.Штеффелем

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх відносин та співробітництва.

Голова Комітету розповіла про ситуацію та хід реформ у нашій країні, зокрема повідомила про прийняття ЗУ «Про дипломатичну службу» минулого тижня.

Г.Гопко зазначила про важливість продовження реформ, зокрема як найшвидшого ухвалення у травні  проекти ЗУ «Про антикорупційний суд»,  «Про національну безпеку» та проект Виборчого кодексу України.

Депутат Бундестагу Ф.Штеффель зазначив про незмінну позицію Німеччини щодо підтримки України та засудив дії Росії в Криму та Донбасі. У ході зустрічі зазначив про необхідність посилення антикорупційних заходів для досягнення політичної та економічної стабільності України.

Б.Тарасюк висловив подяку за підтримку України, що знайшло своє відображення у тексті коаліційної угоди, а також за підтримку партією Християнсько-демократичний Союз громадянського суспільства України.

Окрему увагу під час бесіди було приділено питанню вшанування у 2018 році 85-ї річниці Голодомору як геноциду української народу та продовження започаткованої в Бундестазі дискусії щодо історичної відповідальності Німеччини перед Україною.