Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

22 лютого 2018, 16:46

Зустріч членів Комітету з представниками Програми Державного Департаменту США з експертного контролю та безпеки кордонів (EXBS) на чолі з Радником з правових питань В. Сулжинським

          22 лютого 2018 року відбулась зустріч членів Комітету у закордонних справах на чолі з Головою Комітету Г.Гопко з представниками Програми Державного Департаменту США з експертного контролю та безпеки кордонів (EXBS).

          З української сторони у зустрічі взяли участь заступник голови Комітету Борис Тарасюк, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Світлана Заліщук, а також секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики Остап Єднак. З американської сторони були присутні керівник Програми EXBS Джей Джей Джонс, Радник з правових питань Програми EXBS, Державного Департаменту США В. Сулжинським та інші.

         

У ході зустрічі сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх відносин та співробітництва. Наголосили на важливості удосконалення національної системи експортного контролю та безпеки кордонів, а також забезпеченню регулювання торгівлі товарами відповідно до міжнародних стандартів, е-ліцензування.

        Особливу увагу було приділено обговоренню запропонованих змін у законодавство України, зокрема питанню про експортний контроль.

        Американська сторона запевнила у своїй незмінній позиції щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.