Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

01 грудня 2017, 15:53

Зустріч Голови Комітету Г.Гопко з представниками Світового конгресу українців на чолі з Президентом Є.Чолієм та депутатами Сеймасу Литовської Республіки А.Кубіліусом і Г.Кєрушаускасом

За ініціативи Голови Комітету Г.Гопко відбулася зустріч представників Світового конгресу українців на чолі з Президентом СКУ Є.Чолієм  та депутатами Сеймасу Литовської Республіки А.Кубіліусом і Г.Кєрушаускасом. 

У зустрічі також взяли участь Директор Представництва СКУ в Україні С.Касянчук та Директор Представництва СКУ зі зв'язків з міжнародними організаціями в Брюсселі М.Ярошевич.

 Учасники зустрічі погодили план кроків на 2018 рік з просування Європейського інвестиційного плану для України.

 Зокрема, учасники зустрічі обговорили необхідність продовження внутрішніх реформ та імплементацію ухвалених законів з метою посилення довіри до України, а також покращення інвестиційного клімату.

 

У ході зустрічі Голова Комітету наголосила на важливості координації зусиль для протидії російській агресії та втручанню Кремля в демократичні  процеси цивілізованих країн, застосування Акту Магніцького, який недавно ухвалив Сейм Литви та тіснішої співпраці з Канадою, яка буде головувати в G7 у наступному році.

 Особлива увага під час зустрічі була приділена питанню підготовки до відзначення вшанування 85 річчя Голодомору як геноциду українського народу у 2018 році.