Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

29 листопада 2017, 16:32

За ініціативи Голови Комітету Ганни Гопко відбулася зустріч з литовським політиком, членом Сеймасу Литовської Республіки, колишнім членом Європейського парламенту Габріеліусом Ландсбергісом

 

28 листопада 2017 року за ініціативи Голови Комітету у закордонних справах Ганни Гопко відбулася зустріч з литовським політиком, членом Сеймасу Литовської Республіки, колишнім членом Європейського парламенту Габріеліусом Ландсбергісом. Він є одним з головних ініціаторів Закону Магнітського.

         

У зустрічі взяли участь Голова підкомітету з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони А.Тетерук і Голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету І.Крулько, а також експерти з громадських організацій “Об’єднання родичів політичних в’язнів Кремля”, “Медійна ініціатива за права людини”, “Крим SOS” та Гельсинської спілки з прав людини.

У ході зустрічі українська сторона висловила подяку литовському колезі за послідовну та незмінну позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави та допомогу в реалізації “Нового інвестиційного плану для України”, а також готовність підтримувати Україну і надалі. 

ОКРЕМУ УВАГУ БУЛО ПРИДІЛЕНО ОБГОВОРЕННЮ “ЗАКОНУ МАГНІТСЬКОГО”, ЙОГО МЕХАНІЗМІВ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ВАЖЛИВОСТІ ПРИЙНЯТТЯ В УКРАЇНІ.