Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

18 серпня 2017, 15:00

Зустріч Голови Комітету Ганни Гопко зі Спеціальним посланником Уряду ФРН з питань реформування України у галузях урядування та децентралізації Ґеорґом Мільбрадтом

Під час зустрічі Голова Комітету Г.Гопко та Спеціальний посланник Уряду ФРН з питань реформування України у галузях урядування та децентралізації Ґеорґ Мільбрадт обговорили актуальні питання щодо політичної волі та готовність влади і опозиції давати більше повноважень на місцях, забезпечення прогнозованості фінансування та бюджетної автономії.

Серед іншого учасники зустрічі обговорили питання щодо планів Верховної Ради України стосовно прийняття законодавчих змін у сфері децентралізації та необхідності  активної комунікації із представниками об’єднаних територіальних громад з  метою їх роз’яснення.

У ході зустрічі німецька сторона зазначила, що для Уряду Німеччини, який багато допомагає Україні, важливо, щоб реформи активно просувалися, місцеві громади отримували  більше можливостей для розвитку та залучення інвестицій.

Голова Комітету Г.Гопко подякувала Німеччині та Канцлеру Меркель за незмінну позицію Німеччини щодо України, підтримку нашої держави у сфері протидії російській агресії, важливу роль у вирішенні конфлікту на Сході України, за зусилля у відновленні територіальної цілісності та суверенітету, надання технічної та гуманітарної допомоги.  Г.Гопко відзначили, що значний добровільний внесок ФРН до бюджету СММ ОБСЄ, котрий є одним з найбільших національних внесків.