Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

28 липня 2015, 14:37

Голова Комітету Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Алжирської Народної Республіки в Україні Хосіном Буссуара

Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Алжирської Народної Республіки в Україні Хосіном Буссуара

 

Як повідомили Інформаційному управлінню в секретаріаті Комітету, під час зустрічі наголошувалося на необхідності активізації міжпарламентського діалогу між Україною та Алжирською Народною Республікою. Сторони акцентували увагу на спільній зацікавленості щодо розвитку і поглиблення міжпарламентської співпраці у торгово-економічній сфері, поглиблення співробітництва між державами на політичному і економічному рівнях.

Учасники зустрічі, зокрема, відзначили необхідність підвищити існуючий рівень двостороннього товарообігу між Україною та Алжиром.

Пан Хоссін Буссуара наголосив, що для Алжирської Народної Республіки є надзвичайно важливим зміцнення двосторонніх міжпарламентських зв'язків з Україною як на рівні парламентів, так і на рівні міжпарламентських груп дружби на політичному, економічному і гуманітарному рівнях.

Окрему увагу було приділено питанню правового статусу Західної Сахари, яке для Алжиру є принциповим напрямом зовнішньої політики і має вирішуватися шляхом реалізації положень відповідних резолюцій ООН.

Голова Комітету Ганна Гопко висловилася за подальший розвиток міжпарламентських відносин між обома країнами, відповіла на запитання щодо перспектив роботи Верховної Ради України і Комітету закордонних справ.

На завершення зустрічі сторони домовилися провести в вересні 2015 року спільну зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Алжирської Народної Республіки в Україні та членів міжпарламентської групи дружби з Алжирською Народною Республікою, під час якої обговорити питання торгівельно-економічних відносин тощо.