Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

05 червня 2015, 16:25

Зустріч Голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко з Надзвичайним і Повноважним Послом Ліванської Республіки в Україні

5 червня 2015 року Голова Комітету Верховної Ради України Г.Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Ліванської Республіки в Україні пані Клод Аль Хаджал.

Під час зустрічі сторони обговорили, зокрема, сучасну політичну й економічну ситуацію в Україні. Пані Посол особливо наголосила на значенні і важливості щорічного послання Президента України П.Порошенка, адресованого Верховній Раді України. Вона звернула окрему увагу на рішучій налаштованості Глави Української Держави продовжувати проводити демократичні реформи в країні.

Голова Комітету акцентувала на важливості розвитку міжпарламентських зв’язків у контексті усього масиву розвитку двосторонніх відносин між Україною і Ліваном. У цьому контексті вона повідомила співрозмовницю, що вже найближчим часом у Верховній Раді України буде сформована депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Ліванською Республікою.