Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

02 березня 2020, 17:45

Голова Комітету О.Мережко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз ЕЛЬ АШАБІ

Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва О.Мережко розпочав зустріч з вітального слова та висловив подяку за підтримку територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, а також за позицію Королівства Марокко щодо невизнання незаконної спроби анексії АР Крим та м.Севастополь

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з широкого кола актуальних питань двосторонніх відносин. Обговорили перспективи співпраці, спрямовані на підтримку та розвиток міжпарламентського діалогу між Королівством Марокко і Україною.

Надзвичайний і Повноважний Королівства Марокко в Україні наголосила на необхідності практичної реалізації міжпарламентського співробітництва між Україною і Королівством Марокко, зокрема на рівні комітетів з питань зовнішньої політики. При цьому Фауз Ель Ашабі висловила сподівання щодо майбутньої плідної співпраці також на рівні міжпарламентських груп парламентів обох країн.

У ході зустрічі було також приділено увагу питанням щодо активізації торговельно-економічного співробітництва, розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин, спрощення візових вимог для українських туристів, а також особливу увагу співробітництву у галузі вищої освіти, котра сьогодні є надзвичайно чутливою.

Сторони обговорили можливий візит українських парламентарів до Марокко та візит марокканських парламентарів в Україну.