Повідомлення

Перейти до розділу
02 червня 10:13
Організаційне засідання депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою відбудеться 4 червня 2020 року о 12.00 за адресою вул.Грушевського, 5, конференц-зала. докладніше

Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

11 лютого 2020, 14:52

У Комітеті відбулася зустріч з делегацією Атлантичної Ради США

10 лютого 2020 року у Комітеті з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва відбулася зустріч з делегацією Атлантичної Ради США.

В ході зустрічі сторони обговорили розвиток внутрішньополітичної ситуації в Україні та США, реалізацію довгоочікуваних реформ в Україні та українсько-американське стратегічне співробітництво.

Окрему увагу було приділено обговоренню питання протидії збройній агресії РФ, ефективності Нормандського формату переговорів, реалізації санкційної політики США, а також ситуації на тимчасово окупованих територіях.

У зустрічі взяли участь Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, Перший заступник Голови комітету Григорій Немиря, заступник Голови Комітету Юлія Льовочкіна, Секретар комітету Соломія Бобровська і голови підкомітетів Комітету Олена Хоменко та Єлизавета Ясько.