Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

24 січня 2020, 09:16

Зустріч Голови Комітету Олександра Мережка з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим

23 січня 2020 року Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко прийняв з візитом ввічливості Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Азера Худієва.

В ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку двостороннього політичного діалогу, міжпарламентського співробітництва, у тому числі обміну візитами між профільними комітетами.

Під час зустрічі були порушені питання активізації торгівельно-економічного та секторального співробітництва, зокрема в сфері енергетики і транспорту, а також інтенсифікації міжпарламентського діалогу та взаємодії делегацій двох парламентів на майданчиках міжпарламентських асамблей, зокрема Парламентської асамблеї Ради Європи.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки Україні  Азер Худієв наголосив на незмінній підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також важливості подальшого розвитку взаємодії у питаннях, які становлять спільний інтерес.