Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

06 листопада 2019, 17:46

У Комітеті відбулася зустріч членів Комітету із парламентською делегацією Верхньої Палати Парламенту Ісламської Республіки Афганістан

6 листопадна 2019 року члени Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народні депутати України О.Руденко, С.Юраш та Є.Ясько зустрілись із парламентською делегацією Верхньої Палати Парламенту Ісламської Республіки Афганістан на чолі з Сенатором Езедяром Моххамадом Аламом. У зустрічі також взяв участь народний депутат України Ю.Корявченков.

Під час зустрічі, проведеної на прохання афганської сторони, сторони обговорили міждержавні взаємовідносини, їх політичну, економічну та гуманітарну складові.

Афганська сторона наголосила на необхідності активізації міжпарламентського діалогу між Україною та Ісламською Республікою Афганістан, а саме на поглибленні співпраці на рівні відповідних міжпарламентських груп дружби.

Українські парламентарі повідомили, що Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва вже розпочав роботу щодо створення такої групи з парламентом Ісламської Республіки Афганістан та запевнили, що така група розпочне свою роботу вже найближчим часом.

 Серед іншого, афганською стороною було порушене питання поглиблення співробітництва у сфері освіти та покращенні взаємодії із консульських питань, зокрема паспортно-візових процедур.

На завершення зустрічі Сенатор Езедяр Моххамад Алам запросив членів Комітету відвідати Ісламську Республіку Афганістан з візитом.