Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

06 листопада 2019, 17:32

Зустріч членів Комітету з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні М.Мораді

6 листопада 2019 року члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні М.Мораді.

В ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку двостороннього політичного діалогу, порядку денного заходів, обміну візитами, активізацію торгівельно-економічного співробітництва, зокрема в аграрній сфері та енергетиці, а також інтенсифікації міжпарламентського діалогу.

Українські парламентарі повідомили пана М.Мораді, що Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва ініціює найближчим часом процес створення депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із Ісламською Республікою Іран.

Під час зустрічі Посол Ірану в Україні М.Мораді запевнив у подальшій підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, неухильному продовженні політичного діалогу та поглибленні міжпарламентських контактів.

У зустрічі взяли участь Святослав Юраш, голова підкомітету з питань зв’язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном, Єлизавета Ясько,
голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин, Ольга Руденко, народний депутат України, член Комітету.