Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

02 травня 2019, 16:14

Голова Комітету Г.Гопко та Голова української парламентської делегації в Парламентській асамблеї НАТО О.Юринець взяли участь в церемонії передачі повноважень між американськими підрозділами міжнародної тренувальної місії в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

2 травня 2019 року в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася церемонія зміни командування Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U), у якій взяли участь Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Голова делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець. Також, під час церемонії були присутні перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.

 В умовах протидії збройній агресії РФ підтримка незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України з боку світового співтовариства є надзвичайно важливою. Вагомою є допомога країн партнерів та іноземних військових фахівців, зокрема зі Сполучених Штатів Америки, у підготовці військовослужбовців і підрозділів Збройних Сил України.

Присутні представники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, місцевих органів влади і народні депутати України висловили щиру вдячність полковнику Тіму Клівленду за його роботу та привітали нового керівника Об’єднаної багатонаціональної тренувальної               групи – Україна (JMTG-U) підполковника Боба Трейсі. Також, під час церемонії були вручені нагороди військовослужбовцям США за високий професіоналізм та ефективну підготовку українських військовослужбовців.