Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

12 квітня 2019, 16:05

Голова Комітету Ганна Гопко провела зустріч із Новопризначеним Послом Японії в Україні Такаші Кураі

 

12 квітня 2019 року Г. Гопко провела зустріч з Послом Японії в Україні Такаші Кураі з нагоди початку його дипломатичної місії в Україні.

 

На початку зустрічі Голова Комітету Г.Гопко привітала пана Посла з призначенням та заначила, що призначення пана Такаші Кураі на посаду Посла Японії в Україні відбулося в період історичних змін в наших обох країн, оскільки цього року відбудуться інтронізація нового Імператора в Японії та вибори в Україні.

Пані Ганна подякувала Японії за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та відзначила, що надає великого значення ефективній підтримці Японією реформ в Україні, гуманітарній та технічній допомозі, а також висловила сподівання за надання такої підтримки і в майбутньому.

 

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з приводу питань, які становлять спільний інтерес для обох держав. Окрему увагу було приділено обговоренню президентських та парламентських виборів в Україні.

 

У ході зустрічі сторони обговорили питання протидії російській агресії на Сході України, на території окупованого Криму та в Азовському морі.

 

Такаші Кураі  проінформував про свій нещодавній візит в Донецьку та Луганську області та продемонстрував роботи, виготовлені дітьми зі Сходу нашої держави. Пан Посол запевнив у подальшій підтримці територіальної цілісності та суверенітету України Японією.