Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

15 січня 2019, 16:40

В України є майбутнє завдяки активній молоді, – Ганна Гопко зустрілася з учасниками програми «Країна Win-Win»

Широкий спектр питань міжнародного порядку денного України від інструментів парламентської дипломатії до Північного потоку-2 та відносин зі світовим українством обговорила Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко з учасниками освітньо-інформаційної програми для молоді української діаспори «Країна Win-Win».

Зустріч відбулася 15 січня в Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах. Участь у заході взяв також Секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації Чорнобильської катастрофи Остап Єднак.

Презентуючи роботу очолюваного Комітету, Ганна Гопко, зокрема, наголосила на консолідованих зусиллях із відсічі російській агресії та протидії будівництву Північного потоку-2. Вона також актуалізувала питання переорієнтації на нові ринки збуту, подальшої євроатлантичної інтеграції та використання засобів культурної дипломатії у просуванні стратегічних інтересів України.

Окрему увагу Ганна Гопко приділила проблемі національної ідентичності: «Ухвалення звернення про надання Томосу, законів на підтримку української мови, пісні, кінематографу – це елементи національної безпеки».

Відповідаючи на питання щодо розвитку та поглиблення співпраці держави з українською діаспорою, Голова Комітету ВРУ у закордонних справах закликала ініціативну молодь ставати промоутерами сучасної України у світі. «Я вірю в майбутнє України через активну молодь», – зауважила Ганна Гопко.