Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

22 грудня 2018, 14:21

Привітання до Дня Дипломатичної служби України

 

В День професійного свята – Дня Дипломатичної служби України – щиро вітаю працівників МЗС, секретаріату Комітету у закордонних справах та усіх, хто перебуває на передовій нашої боротьби на міжнародній арені за сильну, стабільну, майбутню Україну.

За останні чотири роки було багато здобутків і перемог Української дипломатії, серед яких не можу не згадати підтримку українських резолюцій в Генеральній асамблеї ООН, успіхи на шляху європейської та євро-атлантичної інтеграції України, підтримка західними партнерами санкційної політики у відношенні країни агресора та багато інших досягнень у захисті національних інтересів.

Останні чотири роки були наповнені щоденною працею з членами Комітету та секретаріатом і тим приємніше бачити її практичні результати. Символічно, що напередодні професійного свята, 19 грудня набув чинності напрацьований членами Комітету та МЗС України за підтримки Президента України Закон України “Про Дипломатичну службу”.

Вперше за довгі роки у 2018 році суттєво збільшено фінансування на закордонну діяльність. Уже розпочато процес реформування дипломатичної служби та її наближення до світових стандартів.

Зі святом нас, шановні колеги !!!

Працюємо далі як єдина національна збірна, і все у нас вийде !!!

Бажаю успіхів, натхнення та нових перемог !!!