Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

14 серпня 2018, 11:13

Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з представником Держдепартаменту США з питань енергетичних ресурсів Бенджаміном Шміттом.

 

Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко разом з секретарем Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остапом Єднаком провели зустріч з Бенджаміном Шміттом, представником Держдепартаменту США з питань енергетичних ресурсів.

 Під час зустрічі сторони обговорили питання енергетичної незалежності України, пріоритети реформування енергетичного сектору та необхідності об'єднання зусиль для недопущення реалізації проекту Північний потік 2.

Зустріч відбулася у розвиток діалогу, під час нещодавнього візиту до Києва заступника Державного секретаря США з питань енергетичних ресурсів Френсіса Феннона.

Окрему увагу було приділено питанню покращення інвестиційного клімату, а також подолання корупції в енергетичній сфері .