Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

23 липня 2018, 17:41

Народні депутати провели зустріч з Керівником Бюро з питань енергетичних ресурсів Державного департаменту США Френсісом Феноном

 

23 липня 2018 року Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко разом з Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки  Олександром Домбровським та народними депутатами України Наталією Кацер-Бучковською, Олексієм Рябчиним провели зустріч з Керівником Бюро з питань енергетичних ресурсів Державного департаменту США Френсісом Феноном (Francis Fannon), під час його першого офіційного візиту до України.

У ході зустрічі було обговорено досягнення України в сфері енергетики, зокрема, ухвалені Закони про ринок газу, ринок електроенергетики та єдиний енергорегулятор.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з широкого кола питань стосовно інвестицій в Україну, для залучення яких потрібна лібералізація українського ринку і зниження ризиків для інвесторів. 

Окрему увагу було приділено питанню безпекової ситуація на Сході Україні і в окупованому Криму та необхідності об'єднання зусиль для недопущення реалізації проекту Північний потік 2.

Американська сторона запевнила, що США беззастережно підтримують територіальну цілісність і суверенітет України.