Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

18 липня 2018, 11:28

Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників

Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко разом з  Посол України в США Валерієм Чалим провели зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників – конгресменом-республіканцем Тедом По та конгресвумен-демократом Діною Тайтус.

Американським законодавцям висловлено вдячність за незмінну двопартійну солідарність з Україною, у тому числі за нещодавно ініційований конгресменом Тедом По проект резолюції, яка підтверджує підтримку Сполученими Штатами Америки політичного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. 

У контексті обговорення подальших спільних зусиль двох країн у боротьбі з російською дезінформацією і пропагандою Посол України попросив членів Конгресу підтримати ухвалення цього року резолюції щодо визнання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні актом геноциду українського народу.

Окрему увагу під час зустрічей приділено необхідності посилення міжнародного тиску на РФ, зокрема, у питанні звільнення українських політичних в'язнів Кремля. 

 Українська сторона наголосила також на важливості збереження лідерства США у консолідації трансатлантичної взаємодії у протидії викликам з боку РФ у таких, зокрема, сферах як енергетична і кібербезпека.