Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

10 вересня 2018, 11:17

Зустріч народних депутатів України з делегацією групи дружби Австрія-Україна Парламенту Австрійської Республіки

У зустрічі, яка відбулася 6 вересня 2018 року,  взяли участь члени Парламенту Австрії  Роберт Лугар – голова групи дружби Австрія-Україна, Штефан Шеннах, Бруно Россманн, співробітник адміністрації австрійського  Парламенту Лука Муссі, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, заступник Посла Флоріан Кольфюрст, з української сторони – співголова депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Австрією Бандуров В.В., народні депутати України – Рибалко С.В., Гопко Г.М., Ар’єв В.І., Домбровський О.Г., Іонова М.М., Сотник О.С., Молоток І.Ф., Шахов С.В.


У ході зустрічі сторони обговорили сучасний стан українсько-австрійських відносин, зокрема були обговорені тенденції торговельно-економічного співробітництва, стан залучення інвестицій в економіку України, важливість підтримки австрійської сторони у питанні інтеграції України в європейське  співтовариство.

Сторони обговорили політичні питання, пов’язані з головуванням Австрії у Раді Європи у 2018 році. Також під час зустрічі було  обговорено питання щодо протидії російській агресії на сході України, необхідності повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Учасники зустрічі наголосили на важливості продовження   міжпарламентської співпраці.