Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

30 травня 2016, 14:22

Візит депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Королівством Саудівська Аравія до Ер-Ріяду

Візит депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Королівством Саудівська Аравія до Ер-Ріяду

 

22-24 травня 2016 року українська делегація на чолі з керівником депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Королівством Саудівська Аравія Олександром Присяжнюком перебувала з візитом в м. Ер-Ріяд. Візит відбувся на запрошення керівника депутатської групи Консультативної ради Королівства Саудівська Аравія з міжпарламентських зв’язків з Україною Пана Абдалли бін Мухаммед Ан-Насера.

В рамках візиту відбулися зустрічі з керівництвами Торгово-Промислової Палати Ер-Ріяду та Ради Торгово-Промислової Палати Саудівської Аравії, керівником Саудівського фонду розвитку та Міністром транспорту Саудівської Аравії – головою саудівської частини Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного співробітництва.

 

 

Крім того, під час візиту до Парламенту Королівства, відбулась зустріч з керівництвом та членами депутатської групи Консультативної ради Королівства Саудівська Аравія з міжпарламентських зв’язків з Україною.

 

 

 

Проведені зустрічі та переговори продемонстрували зацікавленість сторін у зміцнені взаємовигідного партнерства між державами у політичній та економічній сферах, їхню відкритість до діалогу, налаштованість до  поглиблення та активізації двосторонніх контактів, пошук нових ефективних форм та напрямів взаємодії.

 

 

Саудівські засоби масової інформації активно висвітлювали візит парламентської делегації України. Зокрема, інформація про нього оприлюднювалася газетами «Аль-Хайят», «Аш-Шарк аль-Аусат», «Ер-Ріяд», «Аш-Шарк», «Аль-Джазіра», а також саудівським національним пресовим агентством.