Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

07 липня 2016, 15:28

Візит делегації депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея на чолі з керівником депутатської групи, членом Комітету у закордонних справах, С.Ларіним до Сеулу

Візит делегації депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських звязків з Республікою Корея до Сеулу (Республіка Корея).

З 30 червня по 3 липня 2016 р. делегація депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея, до складу якої входили народні депутати України С.Ларін (керівник групи), В. Корчик, Ю. Павленко, С. Тарута і К. Яриніч,  на запрошення пана Чо Джонг Сіка, президента депутатської групи дружби «Республіка Корея-Україна», голови Комітету Національної Асамблеї Республіки Корея з питань земельних ресурсів, інфраструктури і транспорту, перебувала з офіційним візитом в Сеулі.

 

 

Під час візиту відбулась зустріч зі Спікером Національної Асамблеї Республіки Корея Чонг Се Гюном, на якій сторонами було обговорено низку важливих питань для подальшого поглиблення двостороннього співробітництва на рівні парламентів, а саме: сприяння відновленню рівня економічного партнерства, активізація ролі парламентів по відзначенню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між державами та 80-річчя депортації етнічних корейців з Далекого Сходу у 2017 р., повна лібералізація візового режиму для короткострокових поїздок, сприяння активізації роботі Спільного комітету наукового-технічного співробітництва і організації проведення Другого «Економічного форуму Республіка Корея-Україна».

«В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Республіка Корея третій торговий партнер України. Ми ставимо завдання нашим двом парламентським групам дружби вивести відносини між нашими державами на стратегічний рівень протягом наступних двох років. На це будуть направлені всі наші зусилля», - заявив С.Ларін під час зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Республіки Корея.

 

 

У ході візиту депутатська група Верховної Ради України також провела більше 14 зустрічей з представниками політичного, економічного та культурно-гуманітарного сектору, а саме: з головою Комітету Національної Асамблеї Республіки Корея з питань земельних ресурсів, інфраструктури і транспорту Чо Джонг Сіком та членами цього Комітету, Першим заступником Міністра науки, інформаційно-комунікаційних технологій і планування майбутнього Республіки Корея Хонг Намкі, представниками Федерації промисловців Кореї, Другим Заступником Міністра з питань земельних ресурсів, інфраструктури і транспорту Чой Джонг-Хо, з Міністром сільського господарства, продовольства та сільських  справ Республіки Корея Лі Донг-Пілом, президентом компанії POSCO DAEWOO Кім Юнг-Сангом, президентом Українського культурного центру в м. Сеул Шим Сіль, керівництвом POSCO Engineering & Construction, колишнім послом Республіки Корея  в Україні Хо Сун Чоль, заступником президента Samsung Electronics Кім До Хьоном, ректором Університету Ханянг Янг Му Лі та ін.