Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

27 липня 2020, 10:31

Протокол засідання Комітету №31

Протокол №31

від 23.07.2020

 

                              В режимі відеоконференції о 09:00

 

 

Комітету з питань зовнішньої політики та

міжпарламентського співробітництва

 

 

Головував: Голова Комітету Мережко О.О.

 

Присутні: Немиря Г.М., Бардіна М.О., Бобровська С.А.,

 Ананченко М.О., Геращенко І.В., Іонова М.М., Руденко О.С.,

Хоменко О.В.

Відсутні: Вакарчук С.І., Льовочкіна Ю.В., Юраш С.А.,

Яременко Б.В., Ясько Є.О.

 

 

Порядок денний та запрошені на засідання Комітету:

 

1.         Про чорноморську безпеку: загрози та виклики.

Кориневич Антон Олександрович – Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим.

Бешта Петро Петрович – Генеральний директор політичного директорату Міністерства закордонних справ України.

Оскірко Володимир Олександрович – заступник керівника служби з питань внутрішньої безпеки Апарату РНБО України.

Коломієць Валерія Рудольфівна – заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції.

Форсюк Наталя Валеріївна – заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції.

Іванчик Іван Миколайович – керівник експертної групи з питань імплементації та виконання міжнародних зобов'язань у сфері морського та річкового транспорту Директорату морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України.

Більчук Олександр Васильович – Голова Державної авіаційної служби України.

Смірнов Владислав Анатолійович – начальник управління організації морської охорони Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Ткачук Сергій Олександрович – заступник начальника центру розвідки об'єднаного штабу Командування об'єднаних сил Збройних Сил України.

Кутигін Вадим Вікторович – заступник начальника штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України - капітан I рангу.

Бургомістренко Анатолій Іванович – начальник розвідувального управління Військово-Морські Сили Збройних Сил України - капітан 1 рангу.

Неїжпапа Олексій Леонідович – командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України - контр-адмірал.

Тарасов Андрій Андрійович – начальник штабу - перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України - віце-адмірал.

 

Експерти:

Клименко Андрій Васильович – керівник проекту «Інститут Чорноморських стратегічних досліджень».

Устименко Богдан Миколайович – юрист-міжнародник, експерт з морського права.

Бабін Борис Володимирович – доктор юридичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу європейського права та міжнародної інтеграції Інституту законодавства, позаштатний консультант Комітету.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного засідання Комітету.

Виступили: Мережко О.О., Геращенко І.В., Іонова М.М., Немиря Г.М.

 

УХВАЛИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання Комітету з урахуванням пропозиції Голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення реалізації закріпленого в Конституції України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС та НАТО Комітету М.Іонової щодо включення до пункту «Різне» порядку денного засідання Комітету обговорення питання щодо численних порушень Російською Федерацією міжнародного гуманітарного права на тимчасово окупованих нею територіях.

 

Результати голосування:

«за» - 5;

«проти» - 1;

«утрималось» - 2.

 

 

 

1. СЛУХАЛИ: Про чорноморську безпеку: загрози та виклики.

 

Виступили: Мережко О.О., Кориневич А.О., Коломієць В.Р., Бешта П.П., Форсюк Н.В., Іванчик І.М., Більчук О.В., Смірнов В.А., Ткачук С.О., Неїжпапа О.Л., Тарасов А.А., Оскірко В.О., Клименко А.В., Устименко Б.М., Бабін Б.В., Бобровська С.А., Геращенко І.В., Немиря Г.М., Хоменко О.В., Іонова М.М.

 

 

УХВАЛИЛИ: Інформацію, надану представниками центральних органів виконавчої влади та експертної групи взяти до відома.

 

Розгляд другого питання порядку денного не відбувся у зв’язку з відсутністю кворуму.

 

 

 

 

Голова Комітету                                                                                  О.МЕРЕЖКО

 

 

Секретар Комітету                                                                        С.БОБРОВСЬКА