Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

06 лютого 2020, 14:48

Порядок денний засідання Комітету 11.02.2020

Комітет з питань зовнішньої політики та

міжпарламентського співробітництва

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

11 лютого 2020 року

 

1.      Про інформацію представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Резнікова О.Ю. щодо актуальних питань порядку денного вказаної групи (закритий режим).

 

2.      Про внутрішньополітичну ситуацію в РФ та вплив анонсованої конституційної реформи в РФ на двосторонні відносини з Україною (закритий режим).

 

3.      Про деякі аспекти двосторонніх відносин між Україною та Республікою Казахстан у контексті захитсту прав людини (закритий режим).

 

4.        Про проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію (реєстр.№0030, ПУ).

 

5.        Про проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах(реєстр.№0031, ПУ).

 

6.        Про інформацію Міністерства соціальної політики України та Уповноваженого Президента України з прав дитини М.М. Кулеби щодо проблематики міжнародного усиновлення.

 

7.      Про Постанову ВРУ про Звернення до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження триваючої агресії РФ проти України, політичних репресій проти громадян України та звільнення політичних в’язнів–громадян України.

 

8.      Різне.