Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

20 березня 2018, 15:58

Порядок денний засідання Комітету 21.03.2018

            Комітет у закордонних справах

            (вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15)

21 березня  2018 року

 1. Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів Президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків та, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи (реєстр.№ 8153, н.д. М.Бурбак, Г.Логвинський).

 2. Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України стосовно невизнання Україною легітимності виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України - Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (реєстр.№8168, н.д. Луценко та ін.)

 3. Проект  Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Nord Stream 2" та монополії Російської Федерації на газових ринках світу (реєст.№8111, н.д.М.Бурбак).

 4. Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

5. Про інформацію Міністерства економічного розвитку та торгівлі щодо торгівельно-економічних відносин між Україною та США щодо експорту металопродукції до США.

Микольська Наталія Ярославівна- заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі

6. Про інформацію Голови Національного агентства України з питань державної служби щодо можливості оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Апарату ВРУ.

 7. Про запрошення взяти участь у Глобальній парламентській конференції (ГПК) Парламентської мережі з питань Світового банку і МВФ з 16 по 17 квітня 2018 року у м.Вашингтон (Сполучені Штати Америки).

 8. Про затвердження Заяви  Голови Верховної Ради України, Голови Парламенту Грузії та Голови Парламенту Республіки Молдова “Про створення Міжпарламентської Асамблеї Верховної Ради України, Парламенту Грузії та  Парламенту Республіки Молдова” та Статуту цієї Асамблеї.

9. Про формування групи спостерігачів від ВРУ до Азербайджанської Республіки для спостереження за президентськими виборами на прохання Спікера Парламенту Азербайджану.

 

10. Різне.