Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

26 лютого 2018, 12:00

Порядок денний засідання Комітету 28.02.2018

Комітет у закордонних справах

(вул.Садова,3-а, кімн.№833, о 15.00 )

28 лютого  2018 року

 1.                      Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України - в АР Крим та Севастополі (реєстр.№7546, н.д.М.Бурбак).

2.                      Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження політичних репресій Російської Федерації проти громадян України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та звільнення політичних в'язнів - громадян України (реєстр.№8064, н.д.А.Парубій, І.Геращенко, та ін.).

3.                      Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон (реєстр.№0175, КМУ).

4.                      Проект Закону про ратифікацію Листа про внесення змін № 2 до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська") (реєстр.№0177, ПУ).

5.                      Проект Закону про ратифікацію Листа про внесення змін № 3 до Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком (реєстр.№0178, ПУ).

6.              Про діяльність правоохоронних органів щодо інформування ЄС стосовно кримінального переслідування колишніх українських високопосадовців до яких застосовано обмежувальні заходи з метою запровадження міжнародних санкцій ЄС та ситуацію, що склалася у зв’язку зі зняттям санкцій з  Ю.Колобова і C.Клюєва.

7.                      ро співпрацю з Міжнародним кримінальним судом щодо розслідування скоєних злочинів проти людяності вищими посадовими особами держави, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

8.                      Про Звіт щодо ходу і результатів виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

9.              Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

10.          Про ситуацію щодо ухвалення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права» (запропонованого Міністерством юстиції).

11.          Про стратегію розблокування діяльності Комісії Україна-НАТО.

12.          Про лист члена Комітету, голови підкомітету І.Луценко та керівника фракції Радикальної партії Олега Ляшка щодо необхідності внесення змін до проекту Постанови «Про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України» (реєстр.№5463, н.д.О.Ляшко, В.Вовк та ін.), яка була рекомендована Комітетом до прийняття Верховною Радою України.

13.          Різне.