Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

07 квітня 2017, 17:18

Порядок денний засідання Комітету 12.04.2017

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30 )

12 квітня

 

1. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та інших правоохоронних органів щодо вжиття невідкладних заходів з метою виявлення та притягнення до відповідальності організаторів та виконавців провокативних акцій проти дипломатичних та консульських установ Республіки Польща на території України та польських місць національної пам`яті (реєстр.№6330, н.д. М.Княжицький, О.Юринець).


2. Проект Закону про ратифікацію Угоди про спільне виробництво фільмів і співробітництво у сфері кінематографії між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль (реєстр.№0143, КМУ).

 

3. Про проект Закону про внесення зміни до пункту 2 Закону України «Про ратифікацію Європейської соціальної хартії (переглянутої)» (реєстр.№0142, ПУ).

 

4. Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України службових осіб, які займають особливо відповідальне становище, у разі звільнення з займаної посади) (реєстр.№6218, н.д.Чижмарь Ю.В.).

 

5. Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво (реєстр.№0138, КМУ).


6. Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про науково-технологічне співробітництво (реєстр.№0140, КМУ).


7. Про інформацію МЗС України щодо стану виконання бюджетних програм за I квартал 2017 році.

 

8. Про здійснення міжпарламентських обмінів Верховної Ради України.

 

9. Різне.