Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

13 березня 2017, 09:47

Порядок денний засідання Комітету 14.03.2017

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

14 березня

 


1.                Про заслуховування Звіту про хід і результати виконання програми діяльності КМУ у 2016 році в частині захисту суверенітету України та міжнародної політики.

 

2. Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво (реєстр.№0127, КМУ).

 

3.  Проект Закону про приєднання України до Міжнародної конвенції про рятування 1989 року (реєстр.№0132, ПУ).

 

4. Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (реєстр.№0134, КМУ).

 

5. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Голів Держав та Урядів: Президента Французької Республіки Франсуа Олланда, Канцлера Федеративної Республіки Німеччини Ангели Меркель, Президента Російської Федерації Владіміра Путіна та Президента України Петра Порошенка - представників країн-учасниць "нормандського формату" щодо вирішення збройного конфлікту на сході України та виконання Мінських домовленостей (реєстр.№6040, н.д. О.Вілкул).

 

6. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до нової Адміністрації та Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та включення України до двостороннього безпекового формату  (реєстр.№6111, н.д. О.Ляшко, М.Бурбак та ін.).

 

7. Про лист Голови депутатської фракції  Радикальної партії Олега  Ляшка щодо забезпечення представництва зазначеної фракції в постійних делегаціях ВРУ відповідно до квот пропорційного представництва.

 

8. Про пріоритетні напрямки співпраці депутатських груп ВРУ з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2017 році.

 

9. Про звіти NDI, IRI щодо результатів впровадження в Україні проектів, які реалізуються за підтримки Комітету як бенефіціара.

 

10. Різне.