Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

12 січня 2017, 16:49

Порядок денний засідання Комітету 18.01.2017

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 15.00 )

18       січня

 

1.                 Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал і Протоколу між Урядом України та Урядом Великого Герцогства Люксембург про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал (реєстр.№0125, КМУ).

 

2.                 Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі (реєстр.№0126, КМУ).

 

3.                 Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції (реєстр.№0122, ПУ).

 

4.                 Про інформацію Міністерства закордонних справ України про стратегічні пріоритети зовнішньої політики України у 2017 році та напрацювання шляхів співпраці між Міністерством та Комітетом.

 

5.                 Про затвердження Орієнтовного плану роботи Комітету на період 6 сесії ВРУ 8 скликання.

 

6.                 Про затвердження Орієнтовного плану міжнародних обмінів ВРУ на 2017 рік.

 

7.                 Про зміни у складі Постійної делегації ВРУ у ПА РЄ.

8.                  Про міжпарламентські обміни  ВРУ у 2017 році.

 

9.                 Про проведення спільних комітетських слуханнях щодо стану виконання Україною Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (лист Першого заступника Голови ВРУ І.Геращенко).

 

10.            Різне.