Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

24 грудня 2014, 14:03

Порядок денний засідання Комітету 24.12.2014

  Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833,  о 14.15)

24 грудня 2014 року

 

1. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій та міжпарламентських асамблей щодо звільнення української льотчиці та народного депутата України VIII скликання Надії Вікторівни Савченко» (р.№1584, н.д.Ю.Тимошенко, С.Соболєв).

 

1. Про затвердження квот  пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у  постійних делегаціях Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин  у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

2. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Додатку до Постанови Верховної Ради України від 4 грудня 2014 р. № 22-VIII "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" (р.№1290, н.д.І.Геращенко, О.Семерак та ін.).

 

3. Різне.

  Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833,  о 15.00)

24 грудня 2014 року

 

 

1. Про інформацію Уряду України щодо проблемних питань українсько-російських відносин на сучасному етапі, зокрема:

 - про можливі негативні наслідки денонсації  Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (проект Закону про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0002, н.д.Ю.Левченко, О.Осуховський та ін.));.

- про можливість введення дзеркальних майнових санкції щодо Російської Федерації  (проект Закону про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації (р.№1206, н.д.Ю.Левченко, Ю.Бублик, О.Осуховський та ін.));

- про визнання Російської Федерації країною-агресором (проект Постанови про визнання Російської Федерації країною-агресором (р.№1287, н.д.В.Балога)).