Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

27 грудня 2014, 11:51

Порядок денний засідання Комітету 26.12.2014

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833,  о 15.00)

26 грудня 2014 року

 

1. Про прийняття рішення  щодо:

 - проекту Закону про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0002, н.д.Ю.Левченко, О.Осуховський та ін.);

- проекту Закону про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації (р.№1206, н.д.Ю.Левченко, Ю.Бублик, О.Осуховський та ін.);

- проекту Постанови про визнання Російської Федерації країною-агресором (р.№1287, н.д.В.Балога).

 

2. Про проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї (р.№0001-3, Кабінет Міністрів України).

Про проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї  (р.№0001-2, н.д.В.Пинзеник, М.Матіос).

 

3. Про затвердження персонального складу Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи.

 

4. Про затвердження квот  пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у  постійних делегаціях Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин  у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

5. Різне.